Archiwum maj 2016


maj 10 2016 Wybierz firmę która stworzy stronę internetową...
Komentarze: 0

Projektowanie stron www

Jak dobrze wybrać firmę która stworzy nam serwis internetowy?

Oto jest pytanie, mawiałby filozof z przed wielu tysiącleci. Nie jest to łatwe w gąszczu możliwości które nam daję internet do wyboru.

Sprawdźmy kilka opcji.

 

1. Wyszukiwarka stron (np. google.pl)
Jeżeli dobrze trafimy w frazę zapewne znajdziemy to czego szukamy. Jednak jak mieć pewność, że ta firma to na pewno najlepszy wybór? Google wprowadził wraz z rozwojem Google+ możliwość komentowania i oceniania firm, zatem wystarczy wyszukać firmę by sprawdzić czy ma i jakie się pojawiają oceny.

 

2. Serwisy freelancerskie (freelancer.com / oferia.pl)
Tutaj wystarczy że wprowadzimy ogłoszenie do serwisu i mamy zapewnione kilka wycen. Jednak zazwyczaj są to automatyczne wyceny bez przemyślenia a ich twórcy są amatorami. Oczywiście czasami znajdziemy w tym wszystkim rodzynki, aczkolwiek jest to rzadkość co za tym idzie nasza inwestycja nie będzie przyszłościowa. Jednak jeżeli zależy nam na wykonawcy który wykona niedrogo w pewnym stopniu usługę to jak najbardziej warto z tej możliwości skorzystać.

 

3. Z polecenia
Popytaj się znajomych czy przypadkiem nikt nie tworzył im strony internetowej, a jeżeli tak to jaki był rezultat i czy współpraca jest pozytywnie oceniona. Jeżeli znajomy nam poleci, to taka firma zawsze okażę się rozsądnym i w miarę dobrym wyborem. Mamy jednak okrojoną wizję na bazie jednego zlecenia dlatego warto zawsze zajrzeć na stronę firmy i poszukać w google by nie okazało się, że mają zbyt wiele negatywnych opinii.
Ja właśnie w ten sposób wybrałem firmę która stworzyła mi stronę internetową. Mój znajomy polecił mi firmę - olimpweb mawiając, że szybko sprawni. Firma jednak z Warszawy, ale okazało się, że znajomemu wszystko on-line od zamówienia po finalizację zajęło 15 dni. Zanim jednak złożyłem zamówienie to sprawdziłem ją w Google i okazała się posiadać wiele pozytywnych opinii. Ich stron to - OlimpWeb.pl - projektowanie stron www . Jestem ogólnie bardzo zadowolony z usług. Szefu projektów Pan Aleks szybko i sprawnie wszystko organizuję, strona internetowa taka firmowa jak moja w okresie szczytowym zajęła im 9 dni i to jeszcze wykonali ją wcześniej, bo miała być po 12 dniach, ale, że mi bardziej zależało to tak czas rozdysponowali by moja była wykonana szybciej i zdąrzyłem dzięki nim na targi mieć komplet promocyjny nie wychodząc z domu :)